doğada, doğal kalan formlar...

Doğanın değiştirici gücüne karşı koyan İreko ağacının dayanıklılığını, bahçe mobilyaları formunda hayatınıza kattık.

Hakkımızda

1989 yılında ticaret ile iş hayatına başlayan EGELİ POLİSAJ MOBİLYA SAN. VE  TİC. A.Ş.  1993 yılında polisaj ve zımpara mamülleri ile endüstriyel sanayi ara mal üretimine girmiştir. Endüstri’ den  gelen talepler doğrultusunda kendini eviren şirketimiz zamanla gelişerek 2005 yılında ITOB OSB’ de kendi fabrika binasına taşınmıştır. Ana konusu olan endüstriyel aşındırıcı mamüller alanında kendini geliştirmeye devam eden şirketimiz 2014 yılından itibaren yakınlık duyduğu ahşap mobilya sanayi kolunda da ayrı bir yapılanmaya giderek "Bebedecor" ve " Bahcedecor" markaları altında , masif ahşap bebek ve bahçe mobilyaları üretimine girme kararı vermiştir.

"Bahçedecor"  markasının varoluş gerekçesi Türkiye' de artan refah ve gelir düzeyine paralel bahçe mobilyalarının eksikliğidir.

Ev mobilyalarında oldukça başarılı ürünler üretip gerek Türkiye gerekse çevre ülkelerdeki tüketicilerin beklentilerini  karşılayan Türk Mobilya Sanayi bahçe mobilyaları konusunda başarılı birkaç firmanın dışında önemli bir üretici yetiştirememiştir. Bu boşluğun farkında olan firmamız konuya odaklanıp bu eksikliğin giderilmesine katkıda bulunmayı hedeflemektedir.

Doğayla dost, doğal malzemeleri en doğal formlarında kullanıp, tüketiciye özenle, saygıyla sunmayı amaçlamaktadır. Ürünleri gerekli olmayan fonksiyonlarla donatmaktan kaçınarak fiyatlarının şişmesinin önüne geçilecektir. Sağlam , deforme olmayan, yıllara meydan okuyacak, birkaç neslin bir arada bulunmasına tanıklık edecek bahçe mobilyalarıdır hedeflenen.

Tabii ki bu mobilyaların tüketiciye ulaştırılmasında köprü görevi görecek iş ortaklarımızı da özenle seçiyoruz. Ürünlerimizin son kullanıcıya ulaştırılmasını sağlayacak iş ortaklarımızın yörelerinde saygın, itibarlı kurumlar olmasına özellikle dikkat ediyoruz.

Klasik masa / sandalye gibi ürünlerin  dışında yaşamı daha keyifli hale getirecek masif ahşap  aksesuarların üretimi de tasarımcılarımızın öncelikli ilgi alanı içindedir.

Özetleyecek olursak;  başarılı , refah  düzeyini artıran ülkemiz insanlarına layık oldukları bahçe mobilyalarını sunmaktır hedefimiz.

Bahçe Dekor © 2017-2018
Tüm Hakları Saklıdır.